Про проект

Вітаємо Вас на форумі обговорення законопроектів «Одеський пакет реформ»! Тут Ви маєте можливість ознайомитись із підготовленими законопроектами та висловити свої зауваження чи пропозиції щодо їх змісту.

Законопроекти, які містяться в "Одеському пакеті реформ", передбачають реформу державної служби, трудових відносин, спрощення системи надання адміністративних послуг, дерегуляцію, бізнес­лібералізацію, прозору приватизацію, реформу податкової і митної служб, а також запровадження системи електронних закупівель.

Успішне реформування законодавства неможливе без елекронної демократії: активної участі громадян та обговорення, тому форум "Одеського пакету реформ" створений саме для того, щоб не лише ознайомити громадськість із законопроектами, а й залучити їх до процесу розвитку і вдосконалення законодавства!

Про процес

Термін надсилання коментарів -­ п'ять днів з моменту опублікування законопроекту на сайті форуму "Одеського пакету реформ". По завершенню п’ятиденного терміну наші юристи протягом трьох днів аналізують та підсумовують надіслані коментарі. Підсумки будуть опубліковані на сайті і користувачі зможуть залишити остаточні зауваження та пропозиції ще впродовж двох днів.

Дякуємо Вам за підтримку проекту «Одеський пакет реформ» та за участь у реформуванні законодавства України!

Дивіться презентацію «Одеського Пакету Реформ»